Kristina Oganesian

Dieninių makiažų kursas

Category:

Ryškus dieninis makiažas

Dieninis makiažas yra idealus pasirinkimas toms, kurios nori atrodyti tobulai kiekvieną dieną. Tačiau, ar kada susimąstei, kad intensyvus dieninis makiažas ne tik suteiks tau puikią išvaizdą dienos metu, bet ir  gali atstoti vakarinį makiažą? Planuoji iš karto po darbo dienos skubėti į vakarėlį ir nebenori gaišti laiko pasiruošimui? Dabar tai įmanoma! Sužinok, kaip vos per kelias minutes atlikti intensyvų dieninį makiažą, su kuriuo atrodysi tobulai bet kur ir bet kada. 

Dieninis makiažas

Lūpos, kaip vyšnios, kokios jos ryškios! Tegul jos tampa pagrindiniu Tavo makiažo akcentu! Tai padaryti paprasta, tereikia makiažo, kurio svarbiausia dalis – intensyvios spalvos lūpos. Kaip tokį makiažą tobulai atlikti vos per kelias minutes? Kokį makiažo pagrindą bei maskuoklį naudoti? Ar reikia skaistalų? Kokią spalvą rinktis lūpų paryškinimui? Tai sužinosi jau šio video metu.

Courses and classes 00:16:32
  • 1. Dieninis makiažas
    07:56
  • 2. Ryškus dieninis makiažas
    08:36
View all ( )
You do not have the required permission.

About the Instructor

Kristina Oganesian
KOKO studio owner

Kristina Oganesian has been in a passionate relationship with beauty and artistic creation for many years. She engaged in many creative endeavors until she finally reached her final goal and founded KOKO Studio, which today is definitely worth the title of beauty oasis. Taking advantage of her many years of experience and knowledge gained at the seminars in Lithuania and abroad, Kristina masterfully applies makeup creating little miracles righ...

Read more

50 €
15 €
Add to cart